Főoldal > Kulturális eseménynaptár > 2017.05.01
  • Betűméret
    nagyítás
  • Elküldöm e-mailben
  • Kinyomtatom

  • Megosztom:
  • Share


1.

Májális az Almási barlangnál

Helyszín: Vargyas- szoros

Szervező: CSEKE

Programfelelős: Kocsis György

1.

Összetartozunk – majális

Helyszín: Déva

Szervező: RMDSZ Devai szervezet, Téglás Gábor Elméleti Líceum, Segesvári Miklós Pál Egylet, RMDSZ Hunyad megyei Nőszervezet

Programfelelős: Pogocsán Ferdinánd, Kun-Gazda Kinga Viola, Kocsis Attila, Balogh B. Csaba

1.

Majális

Helyszín: Kiskereki Érkeserű Asszonyvására

Szervező: RMDSZ

Programfelelős: Nyíri Sándor

1.

Majális

Helyszín: Székelyudvarhely

Szervező: Székelyudvarhely Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala


1.

Zeteváralja falu Szent József Búcsúünnepe

Helyszín: Zeteváralja, Római Katolikus Templom

Programfelelős: Mátyás Gábor

1.

Majális és gulyásozás

Helyszín: Csolnakos

Szervező: HUMMIT

Programfelelős: Kofity Zoltán

1.

Horgászverseny

Helyszín: Gálfalva

Szervező: Halkan egyesület


1.

Gulyásfőzö verseny

Helyszín: Marosszentkirály Szőllővölgy

Szervező: Marosszentkiralyi Kádár György Kulturális E.

Programfelelős: Miklós Imre Béla, Gombos József

1.

Szent József búcsú

Helyszín: Borzsova

Szervező: Csíkszentmiklósi egyházközség

Programfelelős: György Mihály Levente

1.

Majális

Helyszín: Kémer

Szervező: K.P.H. K.K.A.

Programfelelős: Szabó Lehel László, Szekrényes Andrea, Jula Mădălina, Pușcaș Gabor

1.

Tavaszköszöntő

Helyszín: Kispereg - Székház

Szervező: KMISZ

Programfelelős: Molnár Alexandru, Rostás Norbert

1.

Májusi színek, májusi hangok - képzőművészeti kiállítás

Helyszín: Kolozsvár, Barabás Miklós Galéria

Szervező: BMC

Programfelelős: Németh Júlia

1.

Hagyományos gyerekszinjátszó fesztivál

Helyszín: Felsőboldogfalva

Szervező: Fülöp Áron Általános Iskola

Programfelelős: Tamás Zoltán

1.

Részvétel Kórusfesztiválon

Szervező: Kőlik Művelődési Egyesület

Programfelelős: Dávid Izabella

1.

Népi gyermek játékok fesztiválja

Helyszín: Alsóboldogfalva

Szervező: Általános Iskola, Alsóboldogfalva

Programfelelős: Rezi Erika Gabriella

1.

Gyermek színjátszó találkozó

Helyszín: Alsóboldogfalva

Szervező: Általános Iskola, Alsóboldogfalva

Programfelelős: Rezi Erika Gabriella

1.

A Tordaszentlászlói Énekkar külföldi turnéja

Helyszín: Tordaszentlászló

Szervező:

Programfelelős: Balázs Ágnes

1.

Marosvásárhelyi napok: kiállítás, nótaest, toronykoncert

Helyszín: Maros megye

Szervező: L.ZS.

Programfelelős: Náznán B. Olga, Incze Vanda, Kilyén Ilka

1.

Kossuth szikla Mászófesztivál

Helyszín: Hargitafürdő

Szervező: Csíki hegyimentő Egyesület

Programfelelős: Bertóti Zsolt

1.

XIII. Hargita Megyenapok alkalmából rendezett kiállítás Maroshévízen

Helyszín: Maroshévíz

Szervező: GYKMK

Programfelelős: Csergő Mária, Gáll Kinga

1.

XIII. Hargita Megyenapok alkalmából rendezett kiállítás Parajdon

Helyszín: Parajd

Szervező: GYKMK

Programfelelős: Csergő Mária, Gáll Kinga

1.

Történelmi vetélkedő

Helyszín: Szárhegy

Szervező: GYKMK

Programfelelős: Csergő Mária, Gáll Kinga

1.

Diáksport Olimpia

Helyszín: Bihar megye

Szervező: RMDSZ Bihar megyei ügyvezetése

Programfelelős: RMDSZ bihar megyei ügyvezetés

1.

Iskolaigazgatók megyei találkozója

Helyszín: Nagyvárad

Szervező: RMDSZ Bihar megyei ügyvezetése

Programfelelős: RMDSZ bihar megyei ügyvezetés

1.

Érkeserűi lovas napok

Helyszín: Érkeserű

Szervező: RMDSZ

Programfelelős: Nyíri Sándor

1.

Majális

Helyszín: Vársánc

Szervező: RMDSZ Bihar megyei ügyvezetése és RMDSZ Dél Rogériusz

Programfelelős: RMDSZ bihar megyei ügyvezetés és Pető Dalma

1.

Majális

Helyszín: Biharfélgyháza

Szervező: RMDSZ

Programfelelős: Kelemen Zoltán

1.

Csillagszerző matematika verseny

Helyszín: Nagyvárad

Szervező: RMDSZ Bihar megyei ügyvezetése

Programfelelős: RMDSZ bihar megyei ügyvezetés

1.

Gyermekfesztivál

Helyszín: Nagyvárad, körzeti székház

Szervező: RMDSZ, Dél Rogériusz

Programfelelős: Pető Dalma

1.

Citerások Találkozója

Helyszín: Hegyközkovácsi

Szervező: Polgármesteri hivatal RMDSZ Hegyk0zkovţcsi

Programfelelős: Forró László

1.

Majális

Helyszín: Csíkszereda

Szervező: Aktiv Közélet Egyesület


1.

VII. Lovasnap

Helyszín: Csíkszentdomokos, Focipálya

Szervező: Csíkszentdomokos Önkormányzata


1.

Sikeres nők iskolája

Helyszín: Nagyvárad, Vár

Szervező: Nagyváradi Nőszervezet - RMDSZ

Programfelelős: Széll Gabriella