Az RMDSZ politikusainak programja június 5-én

2016.06.03. | Önkormányzati választások
  • Betűméret
    nagyítás
  • Elküldöm e-mailben
  • Kinyomtatom

  • Megosztom:
  • Share


Az RMDSZ politikusainak programja június 5-én

Kelemen Hunor szövetségi elnök június 5-én, vasárnap reggel 10.00 órától szavaz Csíkkarcfalván a polgármesteri hivatalban lévő szavazókörzetben (Fő utca, 159. szám).

Markó Béla szenátor, az RMDSZ volt elnöke 10.00 órakor Marosszentkirályon, a polgármesteri hivatalban kialakított szavazókörzetben adja le voksát.

Borbély László parlamenti képviselő vasárnap 11.00 órakor Marosvásárhelyen, a Bolyai Farkas Elméleti Líceumban adja le szavazatát.

Winkler Gyula EP-képviselő, az RMDSZ Hunyad megyei szervezetének elnöke vasárnap 11.00 órakor Vajdahunyadon, a Decebal utca 11. szám alatt, a Hunyadi János Főgimnáziumban (volt 5-ös számú Általános Iskola) berendezett 76-os számú szavazókörzetben adja le voksát.

Sógor Csaba, az RMDSZ európai parlamenti képviselőjelöltje június 5-én 19.00 órakor Csíkszeredában, a 21-es szavazókörzetben, a Csíksomlyó Egyesület székhelyén (Szék útja, 123. szám) szavaz.

Cseke Attila parlamenti képviselő Nagyváradon, a 16-os óvodában kialakított 115-ös szavazókörzetben voksol vasárnap 10.00 órakor.

Korodi Attila parlamenti képviselő Csíksomlyón, a Csíksomlyó Egyesület székhelyén kialakított szavazókörzetben (Szék utca 123. szám)  szavaz vasárnap délelőtt 11.30 perckor. 

Seres Dénes parlamenti képviselő vasárnap 7.45-kor szavaz Zilahon, a 9-es szavazókörzetben, a C. Coposu 1. szám alatt.

Szabó Ödön parlamenti képviselő Nagyváradon szavaz 9.30 órától az Ady Endre Líceumban kialakított szavazókörzetben.

Biró Rozália szenátor Nagyváradon, a 23-as óvodában kialakított 114-es szavazókörzetben (Republicii 41. szám) adja le voksát vasárnap 12.00 órakor.

Tánczos Barna szenátor 10.30 órától Csíkszentkirályon, az általános iskolában felállított körzetben adja le szavazatát.

  • Soós Zoltán, az RMDSZ által támogatott független polgármesterjelölt – 12. 00 óra, Marosvásárhely, az Avram Iancu Szakközépiskolában kialakított, 63-as szavazókörzet
  • Arros Orsolya, az RMDSZ székelyudvarhelyi polgármesterjelöltje – 10.30 óra, Székelyudvarhely, a Kós Károly Szakközépiskolában kialakított szavazókörzet
  • Borboly Csaba, az RMDSZ Hargita megyei tanácsosi listájának vezetője – 11.00 óra, Csíkszereda, a József Attila Általános Iskola sportcsarnokában (Testvériség sugárút 20.) felállított szavazókörzet
  • Péter Ferenc, az RMDSZ Maros megyei tanácsosi listájának vezetője – 13.00 óra, Szováta, a Sófalvi Illyés Lajos Általános Iskolában kialakított szavazókörzet
  • Antal Árpád, az RMDSZ sepsiszentgyörgyi polgármesterjelöltje – 11.00 óra, Sepsiszentgyörgy, a Vadász utcai sportcsarnokban felállított szavazókörzet
  • Bokor Tibor, az RMDSZ kézdivásárhelyi polgármesterjelöltje – 14.00 óra, Kézdivásárhely, Benedek Elek Óvoda
  • Tamás Sándor, az RMDSZ Kovászna megyei tanácsosi listájának vezetője – 10.30 óra, Kézdivásárhely, oroszfalvi körzet
  • Huszár István, az RMDSZ nagyváradi polgármesterjelöltje − 11.30 óra, Nagyvárad, 111-es szavazókörzet (Waldorf óvoda), Călimăneşti utca,  10. szám
  • Pásztor Sándor, az RMDSZ Bihar megyei tanácsosi listájának vezetője – 9.30, Nagyvárad, a biharpüspöki Juhász Gyula Általános Iskolában kialakított szavazókörzetben
  • Kereskényi Gábor, az RMDSZ szatmárnémeti polgármesterjelöltje − 9.30, Szatmárnémeti, 50-es szavazókörzet, 15-os Óvoda (Unirii sugárút 9 sz.)
  • Pataki Csaba, az RMDSZ Szatmár megyei tanácsosi listájának vezetője − 12.15, Szatmárnémeti, 54-es szavazókörzet (Rodnei utca,64 szám)
  • Kovács Jenő, az RMDSZ nagykárolyi polgármesterjelöltje – 10.00 óra, Nagykároly, a Iuliu Maniu Iskolában kialakított szavazókörzetben
  • Fazakas Miklós, az RMDSZ zilahi polgármesterjelöltje − 8.30 óra, Zilah, 9-es szavazókörzet (C. Coposu 1. szám)
  • Szilágyi Róbert, az RMDSZ Szilágy megyei tanácsosi listájának vezetője − 9.30 óra, Zilah 35-ös szavazókörzet, (Crișan utca 15/A. szám)
  • Horváth Anna, az RMDSZ kolozsvári polgármesterjelöltje – 10.00 óra, Kolozsvár, Kolozs megyei Gyermekház (Palatul Copiilor), Majális utca, 23. szám
  • Vákár István, az RMDSZ Kolozs megyei tanácsosi listájának vezetője – 11.00 óra, Kolozsvár, Horea Demian Sportcsarnok (Splaiul Independenţei, 6. szám).
  • Molnár Zsolt, az RMDSZ temesvári polgármesterjelöltje – 11.00 óra, Temesvár, 2-es számú Általános Iskola, 102-es szavazókörzet
  • Faragó Péter, az RMDSZ Arad megyei tanácsosi listájának vezetője – 8.00 óra, Arad, 260-as szavazókörzet
  • Bognár Levente, az RMDSZ aradi polgármesterjelöltje – 10.00 óra, Arad, 93-as szavazókörzet.
Figyelem! Fenntartjuk a hozzászólások moderálásának jogát.