Hegedüs Csilla: Ha nem megyünk el szavazni, nem lesz utunk, templomunk, iskolánk

2012.12.09. | Kolozs , Parlamenti választások
  • Betűméret
    nagyítás
  • Elküldöm e-mailben
  • Kinyomtatom

  • Megosztom:
  • Share


Hegedüs Csilla: Ha nem megyünk el szavazni, nem lesz utunk, templomunk, iskolánk

Szavazásra buzdítja a magyar választókat Hegedüs Csilla képviselőjelölt.

Hegedüs elmondta, hogy még 2 és fél óra áll az erdélyi magyarság rendelkezésére. "Ha elmegyünk szavazni, természetesen ki-ki lellkiismerete szerint, történelmet írhatunk, akár 12 százalékos parlamenti képviseletünk is lehet, és akkor minden döntésbe beleszólhatunk. Ha nem megyünk el szavazni, akkor semmilyen beleszólásunk nem lehet abba, hogy mi történik a magyarsággal. Nem lesz utunk, nem lesz templomunk, és nem lesz iskolánk. Nem lesz jogunk egy panasz-szóra sem. Mutassuk meg, hogy képesek vagyunk magunk dönteni a sorsunk felől. Arra kérek mindenkit, aki még nem volt szavazni, öltözzön fel és, ha esik, ha fúj, az időjárási viszonyokra való tekintet nélkül, menjen el szavazni. Csak rtajtunk múlik!" - nyilatkozta Hegedüs Csilla Széken.

Figyelem! Fenntartjuk a hozzászólások moderálásának jogát.